Video

 1. Step by Step - Kršić Patricija - New York, New York
 2. Megablast - Ferjančić Lana, Sarić Laura - Hej, smetaš mi
 3. Step by Step - Ritam Džungle
 4. Megablast - Bilać Klara - Tražim sreću
 5. Step by Step - Vurušić Helena, Pišonić Dorja - Kaput

Gimnastički klub Inova-gim Zagreb

Premium centar


Gimnastički klub Inova-gim Zagreb
Gimnastički klub Inova-gim Zagreb

Dobrodošli, upoznajte naš centar!

6 sportsko-rekreacijskih disciplina | 3 lokacije

Naše vijesti


GK Inova-Gim Osijek slavi 10 godina postojanja

23. rujna 2015.

GK Inova-Gim Osijek slavi 10 godina postojanja

Inova-gim slavi 10 godina

Ove će godine GK „Inova-gim“ proslaviti 10 godina od osnutka kluba! 2005. godine je, privatnom poduzetničkom inicijativom, od trošne hale bivše tvornice plastike „Analit“, uz kredit HYPO ALPE ADRIA BANK d.d. ustorjena moderna i funkcionalna gimnastička dvorana (slike u prilogu) u kojoj je novoosnovani gimnastički klub počeo djelovati.

Od tada pa do današnjih dana nova osječka gimnastička dvorana na Zelenom polju postala je jedno od najvećih sportskih okupljališta djece u Osijeku. Klub je promicatelj masovnog bavljenja gimnastikom kao načina zdravog življenja, druženja djece, sklapanja novih prijateljstava, ali i promotor vrhunskog sporta i prepoznavanja našeg grada na karti Svijeta kao značajne sportske i kulturne destinacije.

Kroz  gimnastičku školu kluba prošlo je u ovih 10 godina oko 3000  djece različitog uzrasta. Danas središnjica kluba broji oko 300 aktivnih članova svih dobnih skupina, raspoređenih po grupama koje se formiraju po dobnoj starosti, ali i  po sportskom napretku članova, te klub s izrazito značajnim vrhunskim svjetskim sportskim rezultatima njegovih reprezentativaca.

Ponosni smo što smo našim poznanstvima s gimnastičkim djelatnicima širom svijeta, uz pomoć našeg Grada i naše Županije, te naših značajnih sponzora, organizirali 2009. godine Prvi svjetski gimnastički kup A kategorije, koji je uspješno organiziran i zapamćen po najvećem nagradnom fondu do tada u gimnastičkom sportu, u vrijednosti od 100.000 CHF. Tako smo ime našeg grada promovirali širom svijeta kao gimnastičkog središta u kojem se svake godine okupljaju nabolji svjetski gimnastičari.

Naravno naš put proteklih 10 godina nije bio nimalo lagan, ali smo pokazali da je, uz ljubav prema gimnastičkom sportu, uz puno predanog rada našeg trenerskog tima, naših reprezentativaca i naravno uz podršku naših najvećih sponzora - PUNO ZADOVOLJNIH RODITELJA i DJECE OVOGA GRADA, projekt sretnog i lijepog života u Osijeku i Hrvatskoj, više  nego moguć! Vjerujemo da ćemo imati još puno ovakvih gimnastičkih desetki !

Za svoj 10. rođendan, ovom prigodom GK „Inova-gim“ si poklanja novu web stranicu (www.gkinovagim.hr) na kojoj će sadašnji i budući članovi, prijatelji, simpatizeri, ali i znatiželjnici, moći saznati sve o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti kluba, a uskoro i o tome kako se je stvaralo vrhunsko trenersko znanje i uvjeti za  svjetska gimnastička ostvarenja u našem gradu.
Ponosni smo što smo ustrojem novog gimnastičkog centra 2005. godine i početkom djelovanja našeg kluba, te svečanim otvaranjem istog, 04. 11. 2005. g., uz veliki broj najviših uzvanika iz sportskog vrha - HOO-a i Ministarstva sporta, Grada i Županije, obilježili tada i 140 godina postojanja osječke i hrvatske gimnastike.

Ove godine uz našu 10. godišnjicu kluba i ustroja prvog vrhunskog modernog gimnastičkog centra u Osijeku i Hrvatskoj, prigodno će obilježiti i 150 godina gimnastike u Osijeku i Hrvatskoj i prikazati slikama i video dokumentima 30 godina uspona osječke gimnastike prema svjetskom vrhu.

Naše ostale vijestiKontaktirajte nas!


 1. Zagrebački Velesajam, Paviljon 19
  Kajzerica, Avenija Dubrovnik 15
  10 000 Zagreb
  091 52 22 565
 2. Velika Gorica - Staro Čiče
  Seljine brigade 2b
  10 410 Velika Gorica
  091 52 22 565
 3. Zeleno polje, Zeleno polje 30
  31 000 Osijek
  031/ 200 255
  031/ 200 255
  098 215 590 Goran
  091 50 54 819 Saša
  091 52 22 565

Pošaljite nam poruku!


Prvenstvo Hrvatske u plesu 2018 + Pogledaj kompletnu listu sportova

Move Week 2015 / NowWeMove

Rekreacija.hr ključni Move agent 2015.
 1. „Roses Open“ – mjesto gdje se okupljaju svi zaljubljenici u odbojku na pijesku

  „Roses Open“ – mjesto gdje se okupljaju svi zaljubljenici u odbojku na pijesku

 2. Roses Open 2016.

  Roses Open 2016.

 1. Tema broja:

  Kettlebell

 2. Stručni članak:

  Trening s girjama

 3. Što vam je potrebno:

  Oprema za trening

 4. Gdje vježbati:

  Kettlebell Klub Sparta

Video

 1. Step by Step - Kršić Patricija - New York, New York
 2. Megablast - Ferjančić Lana, Sarić Laura - Hej, smetaš mi
 3. Step by Step - Ritam Džungle
 4. Megablast - Bilać Klara - Tražim sreću
 5. Step by Step - Vurušić Helena, Pišonić Dorja - Kaput

Rekreacija.hr Vijesti

 1. Besplatni ljetni programi 2018.
 2. Medosport vas i ove godine poziva na nezaboravno druženje!
 3. Najava Svjetski dan sporta 26.05.2018.
 4. 2.kolo HIC-a i Alpe Adria kup na Karting centru
 5. Redovno tjelesno vježbanje
 6. #yogazamene niz
 7. Sportske povrede
 8. Sretan Uskrs!
 9. Uskršnja pauza
 10. Proljetni yogazamene niz